W ramach realizowanego programu własnego „Poznajemy zawody” nasze przedszkole odwiedził interesujący gość. Przedszkolaki miały możliwość spotkać się i porozmawiać z panią weterynarz Natalią Siekierską z Animal Pharma. Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza oraz zdobycie wiedzy na temat opieki nad zwierzętami. Pani weterynarz opowiedziała dzieciom o konieczności szczepienia pupili oraz ostrzegła prze chorobami odzwierzęcymi, którymi ludzie mogą zarazić się od chorych zwierząt. Zademonstrowała naszym przedszkolakom jak musi się ubrać, kiedy odwiedza swoich pacjentów. Dzieci były zachwycone spotkaniem i aktywnie brały udział zadając nurtujące je pytania. Ponadto dzieci z grupy p. Ewy Kowalczyk - Brożyna odwiedziły Gabinet Czworonogi. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Jolanta Wrzosek